כתובת

רוטשילד 41, פתח תקווה

שעות פעילות

א' - ה' - 20:00 - 9:00

טלפון

050-8004449

ציפויי-שיניים-1024x683

ציפוי שיניים – איך להפוך את השיניים ללבנות?

מהי הדרך להפוך את השיניים ללבנות? מהם השלבים בטיפול ציפוי שיניים? האם ציפוי שיניים נותן מראה טבעי?

החיוך שלך הוא כרטיס הביקור הטוב ביותר שלך. הוא משאיר רושם על הסביבה ולכן טבעי שהרצון שלך יהיה לחייך חיוך מלא בשיניים לבנות. אך אם השיניים שלך אינן כאלה ואם המראה גורם לך להימנע מפתיחת הפה ולחייך בטבעיות, זה הזמן שלך לברר על הטיפולים הקיימים ולשמוע על ציפוי שיניים.

מהו ציפוי שיניים?

טיפול ציפוי שיניים הוא טיפול אסתטי הכולל הדבקה של חומר מלאכותי על צדה החיצוני של השן. החומר הנפוץ שבו עושים שימוש הוא החרסינה, אך היום נעשה גם ציפוי שיניים למינייט אשר משמש למצבים במסגרתם השיניים נפגעו.

את הציפוי יש לבצע אצל רופא שיניים המתמחה בתחום, בעל ניסיון עשיר. רופא זה יוכל לבחור את הציפוי הטוב ביותר עבור השיניים שלך ולהעניק לך מראה של חיוך טבעי ובוהק.

לבדיקה וייעוץ עם מומחה ללא עלות השאר פרטים

ציפוי למינייט לשיניים

ציפוי שיניים העשוי מלמינייט נועד לטפל בפגמים של השיניים כאשר אלו יכולים להיות סדקים או רווחים בין שיניים או שיניים עקומות או שברים קטנים אשר פוגעים במראה הכללי של החיוך. טיפול למינייט לא כולל כתרים וזהו אחד מיתרונותיו הבולטים. החומר המשמש בעת הטיפול מיועד לשחזור השן הוא עדין אך חזק ומחזיק מעמד לאורך שנים רבות.

אפשר לומר כי היום ציפוי למינייט לשיניים הוא אחד הטיפולים המובילים בתחום במקרה שאחת או יותר מהשיניים נפגעה. מבחינת צבע השן לאחר הציפוי, הוא יבחר על ידי המטפל כך שהמראה יהיה טבעי ועוד כדאי לדעת כי הטיפול עצמו הוא בלתי הפיך כיוון שכדי להשתמש בציפוי למינייט יש צורך לבצע שיוף קל של השן. כיוון שציפוי למינייט לשיניים אינו משנה את צבעו אין כל סיבה לדאוג מכך.

ההליך של ציפוי השיניים

כאמור, כדי לבצע ציפוי שיניים על הרופא להשחיז מעט את השן, לייצר את החומר בצבע המתאים לשיניים שלך ובסוף להניח את הציפוי על השיניים. אם ברצונך לדעת איזו תוצאה צפויה לך בסיום ההליך, באפשרותך לבקש לבצע הדמיה מקדימה.

ליהנות ממראה טבעי בעזרת ציפוי שיניים

שאלה שחוזרת על עצמה בתחום ונוגעת לתחום ציפוי שיניים היא האם המראה החדש ייראה טבעי. בעולם בו ישנם כל כך הרבה טיפולי אסתטיקה, אפשר להבין מאיפה נובעת שאלה זו והתשובה עליה היא חד משמעית שהמראה נראה טבעי.

המטפל מייצר ציפוי חרסינה עדין ואת הצבע שלו יבחר בהתאם לשיניים ומתוך מטרה שהצבע יהיה טבעי ככל שניתן. בסיום הטיפול יהיה באפשרותך לראות ולהבחין בשינויי, אך האנשים האחרים בסביבתך לא ידעו כי ביצעת טיפול שיניים.

לבדיקה וייעוץ עם מומחה ללא עלות השאר פרטים

נשמח לעמוד לרשותך

מרפאת שיניים אביב סמייל פ"ת הוקמה מתוך רצון לסייע לך בכל בעיה ואי נוחות. החיוך שלך חשוב לך וגם לנו. נשמח לעמוד לרשותך במגוון הטיפולים, ביניהם ציפוי שיניים והדמיה מקדימה. לרשותך עומד צוות מנוסה, ציוד מתקדם וליווי אישי לאורך כל הדרך ונציגינו ממתינים לפנייתך.

תמונות של מטופלים שעברו תהליך ציפוי שיניים במרפאת השיניים אביב סמייל:

מאמרים נוספים

רופא שיניים בפתח תקווה

רופא שיניים בפתח תקווה

איך בוחרים מרפאת שיניים באם המושבות? מה מגדיר מרפאת שיניים כרב תחומית? ומדוע כדאי למצוא רופא שיניים קרוב, כשאפשר לעשות זאת בלי להתפשר על האיכות?

קרא עוד
השתלת שיניים בפתח תקווה

השתלת שיניים בפתח תקווה

מתי ובאילו נסיבות משתילים שיניים? כמה זמן לוקח להשתיל שיניים במרפאה מקצועית ומנוסה? והאם ניתן לעבור את כל התהליך ביום אחד בלבד? השתלת שיניים היא

קרא עוד

רוצה לקבל ייעוץ מקצועי?

לבדיקה וייעוץ עם מומחה ללא עלות השאר פרטים

שלח הודעה
1
🦷 יש לך שאלה?
היי,
יש לך שאלה בנוגע לשירותים שלנו? 🦷