יישור-שיניים-1024x683

כל מה שצריך לדעת לפני שמבצעים יישור שיניים

מהו יישור שיניים? מתי אפשר לבצע יישור של השיניים? כיצד אפשר לבחור מבין שיטות היישור השונות? ולמי כדאי לפנות לטובת הליך שיוביל לשיניים ישרות במינימום זמן ובמחיר משתלם?

השיניים שלךהן כרטיס ביקור שמופיע בכל חיוך. הנראות של חיוך מאושר כובש כל פעם מחדש ויכול להשאיר על הצד השני את הרושם שרצית להשאיר. אבל, אם שינייך אינן ישרות ויש לך תחושת אי נוחות בכל חיוך, זו ההזדמנות שלך להכיר את טיפולי יישור השיניים המודרניים של מרפאת שיניים אביב סמייל פ"ת –ולא, אין זה משנה מהו גילך.

הזמן הנכון לבצע יישור שיניים

הזמן הנכון להתחיל לברר על טיפולי יישור שיניים הוא הזמן בו נראה כי השיניים אינן גדלות בצורה האסתטית הטובה ביותר. כאשר השיניים גדלות זו על זו, השיניים הקדמיות בולטות במיוחד והמראה באופן כללי אינו מוצא חן בעינייך, זה הזמן להתחיל לברר על השיטות השונות לביצוע יישור.

במקרים בהם מדובר על ילדים צעירים אשר לא סיימו את שלב החלפת השיניים והם עוד גדלים, הרופא יבצע מעקבים וימליץ לבצע יישור שיניים כשימצא את הזמן הנכון ביותר להתחיל את התהליך. במקרה שמדובר בנוער ומבוגרים, ניתן לבצע את הטיפול ברגע המתאים ביותר עבורם. אם אינך מרוצה ממראה שינייך ויש לך תחושה של אי נעימות בכל חיוך, זה הזמן לקרוא עוד על השיטות העומדות לרשותך.


שיטות שונות לביצוע יישור שיניים

בעוד שבעבר הלא רחוק כל פעולת יישור שיניים נראתה לעין עם גשר כסוף שעטף את החיוך והכניסו לכלוב, הרי שהיום משתמשים הרופאים במקביל גם בשיטות נוספות. בהתאם למצב של השיניים, גילך ובקשותייך, ניתן למצוא את הדרך הטובה ביותר לבצע את הטיפול.

היום ישנם גשרים בלתי נראים, גשרים שקופים שאותם יתאים לך הרופא באופן אישי, ממש כפי שמותאם הגשר הרגיל והמוכר. אפשרות נוספת לבצע יישור שיניים היא באמצעות גשר פנימי. במקרה זה צבעו של הגשר כסוף, אך כיוון שהוא מונח על הצד הפנימי של השיניים, לא ניתן להבחין בו בחיוך רגיל ובלי לחפש אותו.


לקבל החלטה על הטיפול הנכון ביותר עבורך

ההחלטה איזו שיטת יישור שיניים מתאימה לך ביותר תתקבל על ידי הרופא לאחר שזה בדק את המצב של השיניים שלך ושמע את הבקשות שלך. באפשרותך להתעניין בשיטות השונות, לשאול שאלות, לבצע בדיקות הדמיה מתקדמות ולקבל מידע על הזמן הנדרש כדי לעבור כל טיפול.

יחד, תתקבל ההחלטה איזו שיטה מבין אלו הקיימות מתאימה לך ביותר. כאן אפשר להיווכחביתרון של מרפאת אביב סמייל, המשתמשת בציוד הדמיה מתקדם, נעזרת ברופאים מובילים ושמה דגש על הקשבה וליווי פרטני לכל אורך הדרך.


הרופאים ליישור שיניים ישמחו לעמוד לרשותך

מרפאת אביב סמייל מפעילה אמצעים מתקדמים שמאפשרים רופאים שלנו לתכנן את הטיפול שלך באופן ספציפי. המרפאה מציבה דגש על יחס אישי, מענה לכל שאלה וטיפול מקיף ומקצועי מאת רופאים מובילים בלבד – נשמח לעמוד לרשותך ולבצע הליך יישור שיניים שיעזור לך להרגיש ביטחון מלא בחיוך שלך, במהירות האפשרית ובמחיר משתלם במיוחד.

מאמרים נוספים

טיפולי חניכיים

כיצד משפיעים טיפולי חניכיים על המראה האסתטי? איך בוחרים מומחים לניקוי עומק? מהם סוגי טיפולי החניכיים הנפוצים ביותר ומתי כדאי לבצע הסרת אבנית? הרקמות הרכות

קרא עוד