השתלת שיניים ביום אחד

תחום רפואת שיניים בשנים אחרונות התעצמה התפתחה מאוד, אצלנו במרפאת שיניים AVIV SMILE תוכלו לקבל מגוון רחב של טיפולים מהירים ויעילים ביותר שאי פעם דמיינתם. תוכלו לצאת עם שיניים ברגע שהחלטתם שזהו הרגע הנכון…

אין צורך בהמתנות ארוכות בין עקירות לבין השתלות שיניים ולהתחלת תהליך. במרפאתנו ישנה טכניקה "העמסה מיידית" שנותנת להיהנות משיניים חדשות באותו היום של ההשתלה עצמה.

הטיפולים הכירורגיים באים לעזרתנו מתי שאין די ברפואת השיניים הכללית, כדי לסייע למטופל. באביב סמייל מעניקים טיפולים כלליים וכירורגיים, מתוך הבנה שבעזרת טיפולים משולבים ניתן לפתור כל בעיה. ד"ר דניאל אסטליין  רופא שמבצע טיפולים כירורגיים אשר רכש ניסיון רב במסגרת עבודתו במחלקת פה ולסת בבית חולים במשך שנים רבות. הוא אחראי למספר רב של ניתוחי פה ולסת מורכבים, שהחזירו את החיוך לפניהם של מטופליו.


להלן כמה מסוגי הניתוחים המתבצעים במרפאה:

* השתלות מיידיות

* הרמת סינוס

* השתלת שיניים

* השתלת עצם

* ניתוחי חניכיים

* עקירות שיני בינה


מה הוא שתל?

שתל דנטלי הוא בורג העשוי מטיטניום אשר נועד להחליף שורש חסר במטרה לבנות עליו שן קבועה. הוא מומלץ לשימוש כאשר שיניים נשרו או נשברו והוא נותן מענה לקשת רחבה של מקרים: תחליף לשן בודדת, תחליף למספר שיניים,תחליף ללסת שלמה.


מה זה השתלת עצם?

ישנם מקרים בהם ישנו חוסר של עצם במקום ההשתלה או שמבנה העצם לא חזק מספיק. במקרים כאלה ישקול הרופא להוסיף עצם. באפשרותו של הרופא להשתמש בעצם טבעית שייקח מאזור אחר בפה, או למלא את האזור בעזרת גרגרי עצם מלאכותית. הפרוצדורה פשוטה ונתן לבצע אותה כבר במועד ההשתלה ובתהליך פשוט ימלא הרופא עצם במקומות הנדרשים.