כתובת

רוטשילד 41, פתח תקווה

שעות פעילות

א' - ה' - 20:00 - 9:00

טלפון

050-8004449

השתלת שיניים בפתח תקווה

השתלת שיניים בפתח תקווה

מתי ובאילו נסיבות משתילים שיניים? כמה זמן לוקח להשתיל שיניים במרפאה מקצועית ומנוסה? והאם ניתן לעבור את כל התהליך ביום אחד בלבד?

השתלת שיניים היא פעולה שמתבצעת כאשר חלק מהשיניים נשברו או נשרו. באמצעות השתלת שיניים ניתן לספק מענה לצרכים של קהל יעד מגוון, לרבות גברים ונשים בטווח רחב מאוד של גילאים. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא רק קשישים או מבוגרים מתעניינים בפרוצדורה של השתלת שיניים – כי היא יכולה להתאים גם אחרי תאונות בגילאים צעירים יותר. 

יש מקרים שונים שבהם כדאי לשקול השתלת שיניים כאופציה המועדפת. זו למשל המלצה של רופאי שיניים רבים במקרים שבהם מחפשים תחליף לשן בודדת, או בנסיבות שבהן רוצים להשיג בעת ובעונה אחת תחליף לכמה שיניים בו זמנית. כמו כן, השתלת שיניים יכולה להתבצע כאלטרנטיבה יעילה לטיפול בלסת שלמה.

השתלת שיניים בפתח תקווה עושים באביב סמייל

אביב סמייל היא מרפאת שיניים רב תחומית שבה מבינים היטב את החשיבות של טיפולי שיניים עבורך. עם ניסיון מוכח כמרפאה שמבצעת השתלת שיניים בפתח תקווה, יש לך עכשיו למי לפנות. 

פנייה אלינו תאפשר לתאם בהקדם אבחון מהיר של רופא שיניים מקצועי. נוסף על כך, אנו נעמיד לרשותך צוות מרפאה שיבדוק את האלטרנטיבות להשתלה ואת הטכניקות המתאימות. במידת הצורך, נמליץ לך על ההשתלה המתאימה מבין השיטות השונות ואף נבצע בדיקה ראשונית ללא עלות. 

רוצה להתחיל בתהליך? זה בדיוק הזמן להשאיר פרטים באתר הרשמי של אביב סמייל ולהצטרף אל משפחת הלקוחות המרוצים. 

מאפיינים של השתלת שיניים בפתח תקווה

עוד לפני שמשווים בין סוגים שונים של טכניקות להשתלת שיניים, כדאי להביא בחשבון את המשמעות של המיקום הגיאוגרפי של המרפאה. באופן עקרוני, תמיד עדיף לבצע את ההשתלה במרפאת שיניים רב תחומית שנמצאת בעיר גדולה ומרכזית.

השתלת שיניים בפתח תקווה למשל נוחה עבור כל תושבי אזור המרכז. מלבד תושבי פתח תקווה שמטבע הדברים יעדיפו להגיע אל מרפאה כזו ולא אל רופא שיניים בעיר אחרת, היא זמינה גם לתושבי גוש דן והשרון. אבל הערך המוסף הוא בחירה של השתלת שיניים עבור אפילו תושבי הצפון והדרום.

תושבי הצפון והדרום מעדיפים לעיתים לבצע השתלת שיניים בפתח תקווה כי כמו בערים אחרות במרכז קל להגיע אל העיר – ומצד שני לא קשה להתנייד בה. בעיר כל כך גדולה ומרכזית, אפשר לסיים מהר מאוד את ההשתלה ולחזור לשגרה בלי שהיא תיפגע יותר מהנדרש. 

השתלת שיניים ביום אחד

הדור הבא של רפואת השיניים כבר מאפשרת השתלת שיניים ביום אחד. במקום להמתין תקופה ארוכה בין עקירות לבין ההשתלות, מיישמים טכניקה של "העמסה מיידית" וכך נהנים משיניים חדשות כבר באותו יום של הביקור המקורי במרפאה. 

השתלת שיניים ביום אחד משנה את התמונה עבור מי שרוצה להשלים את מראה השיניים בחלל הפה והלסת. לשם השוואה, בעבר המטופלים נדרשו לקחת חופש מהעבודה כדי לעבור את הטיפולים ועל מנת להתאושש מהם. ימי חופשה כאלה שווים כסף, אז השתלת שיניים ביום אחד הופכת את כל התהליך להרבה יותר משתלם. 

גם בפתח תקווה יודעים: השתלת שיניים עושים במרפאת אביב סמייל

מרפאת שיניים בפתח תקווה

אביב סמייל גאה להיות מרפאת שיניים רב תחומית שמציבה את הבריאות שלך בראש סדר העדיפויות. לנו חשוב שטיפולי השיניים יסתיימו עבורך מהר, אבל אנחנו עושים את זה בלי להתפשר על דיוק, מקצועיות ואמינות.

התייעצות איתנו תאפשר לך להתחיל בהקדם תהליך של השתלת שיניים. לא משנה מה הסיבה להשתלה, לנו יהיה את הפתרון. אז אם ברצונך לגלות מקרוב את כל היתרונות של השתלת שיניים בפתח תקווה, כדאי לך להשאיר פרטים ממש כאן באתר הרשמי.

מאמרים נוספים

רופא שיניים בפתח תקווה

רופא שיניים בפתח תקווה

איך בוחרים מרפאת שיניים באם המושבות? מה מגדיר מרפאת שיניים כרב תחומית? ומדוע כדאי למצוא רופא שיניים קרוב, כשאפשר לעשות זאת בלי להתפשר על האיכות?

קרא עוד

יישור שיניים בפתח תקווה

מתי מבצעים יישור שיניים? אילו שלבים כלולים בתהליך? ומהם היתרונות של יישור שיניים בפתח תקווה לתושבי העיר? יישור שיניים הוא תהליך שמבוצע בתחום ההתמחות של

קרא עוד
שלח הודעה
1
🦷 יש לך שאלה?
היי,
יש לך שאלה בנוגע לשירותים שלנו? 🦷