כתובת

רוטשילד 41, פתח תקווה

שעות פעילות

א' - ה' - 20:00 - 9:00

טלפון

050-8004449

הרמת-סינוס-1024x683

הרמת סינוס לקליטת שתל דנטאלי

איך מחדירים שתלים דנטאליים? מתי ולמה מבצעים הרמת סינוס? מה ההבדל בין הרמת סינוס פתוחה לבין הרמת סינוס סגורה?

שתלים דנטאליים משפרים את איכות החיים של אנשים בגילאים שונים, כאשר החדרת השתלים מחייבת כמות עצם מספיקה בלסת. אך בחלק מהמקרים קיימת ספיגת עצם מוגברת שעלולה לדחות את השתל ולמנוע מהלסת ורקמת החניכיים להחזיק את מבנה השן. הפתרון למקרים כאלה הם ניתוחי הרמת סינוס וכדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי הדחיפות שלהם.


עומדים לרשותך – עם חיוך

במרפאת השיניים "אביב סמייל" ישמחו לספק לך את כל הפרטים המעודכנים על ניתוח הרמת סינוס. דרכנו ניתן לבצע טיפולי שיניים מתקדמים ומקיפים ואנו מרכזים את כולם תחת קורת גג אחת. כמו כן, ציוד מתקדם מאפשר לנציגי המרפאה לבצע אבחון מיידי ומקצועי ויעניק לך שקט נפשי. לא משנה מה ההיסטוריה שלך עם טיפולי שיניים, במרפאת "אביב סטייל" תמיד יעמדו לרשותך עם חיוך.


כל הסיבות לבצע ניתוח הרמת סינוס

שתלים דנטאליים מיועדים לפתור בעיות בחלל הפה והלסת כמו תותבות שלא מתייבשות, חוסר בשיניים ועוד. עם זאת, היכולת להחדיר את השתל הדנטאלי היא פונקציה של כמות העצם בתוך הלסת. במידה ויש ספיגת עצם מוגברת, הסכנה היא שהלסת ורקמת החניכיים לא יקלטו את השתל אלא ידחו אותו. מנגד, התפתחויות טכנולוגיות בתחום של רפואה דנטאלית הביאו לכך שכיום ניתן ליצור תוספת לעצם בלסת. את התוספת יוצרים בעזרת ניתוח שנקרא "הרמת סינוס" ולו מספר מאפיינים ייחודיים. מטרת הניתוח היא בעיקר לעבות את עצם הלסת, על מנת לאפשר החדרה יעילה של שתלים דנטאליים למרות מחסור בגובה עצם בתחתית רצפת הסינוס.


הבדלים בין הרמת סינוס פתוחה וסגורה

הפרוצדורה המקובלת לטובת הרמת סינוס היא לעבות את העצם בתוך חלל הסינוס וכך לאפשר תשתית שתקלוט את השתל הדנטאלי באופן אופטימאלי. כמו כן, את התוצאה ניתן להשיג בשתי דרכים שונות:

א. הרמת סינוס פתוחה – היערכות לניתוח הרמת סינוס כוללת צילום CT שבעזרתו ניתן למדוד את עובי העצם באזור הלסת. במידה וכמות העצם נמוכה מ-5 מ"מ ניתן לבצע הרמת סינוס פתוחה ולהחדיר את תחליף העצם כשהוא מונח על גבי רצפת הסינוס.

ב. הרמת סינוס סגורה – במצבים של הרמת סינוס סגורה, דוחסים את תחליף העצם דרך פתח צר ברכס העצם, או במילים אחרות מבצעים את ההרמה מחלל הפה ולא מהצד. מעבר לכך, הפתח הצר שדרכו דוחסים את תחליף העצם משמש לאחר מכן להברגת השתל לתוך עצם הלסת.


הרופאים שלנו כאן עבורך

אנחנו במרפאת "אביב סמייל" מבינים את החששות שלך לקראת ניתוח הרמת סינוס או החדרת שתלים דנטאליים. יש לנו את כל הידע הנדרש כדי להציע לך סיוע וליווי מקצוע, לעמוד לרשותך בתהליך ההחלמה ולעזור למצוא את הפתרון המושלם למצב הפה והלסת. המומחים שלנו כאן עבורך ואפשר ליצור עמנו קשר באמצעות השארת פרטים באתר.

מאמרים נוספים

רופא שיניים בפתח תקווה

רופא שיניים בפתח תקווה

איך בוחרים מרפאת שיניים באם המושבות? מה מגדיר מרפאת שיניים כרב תחומית? ומדוע כדאי למצוא רופא שיניים קרוב, כשאפשר לעשות זאת בלי להתפשר על האיכות?

קרא עוד
השתלת שיניים בפתח תקווה

השתלת שיניים בפתח תקווה

מתי ובאילו נסיבות משתילים שיניים? כמה זמן לוקח להשתיל שיניים במרפאה מקצועית ומנוסה? והאם ניתן לעבור את כל התהליך ביום אחד בלבד? השתלת שיניים היא

קרא עוד
שלח הודעה
1
🦷 יש לך שאלה?
היי,
יש לך שאלה בנוגע לשירותים שלנו? 🦷